Marcinkevičius

Čekijoje puikiai pasirodė O. Baleišytė

Čekijos dviračių sporto federacijos „Grand Prix“ treko varžybose Lietuvos atstovai iškovojo penkias prizines vietas. Čia sėkmė šypsojosi R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinei Olivijai Baleišytei – ji laimėjo dvi rungtis, o dar vienoje liko antra.

Pirmą varžybų dieną O. Baleišytė nugalėjo daugiakovės varžybose (omniume). Panevėžietė surinko 154 taškus (skrečas – 1 vieta, atkrintamosios lenktynės – 1 vieta, tempo lenktynės – 2 vieta, grupinės lenktynės – 1 vieta). Kitos R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinės Monika Rastauskaitė (70 tšk.) užėmė devintą, o Kristina Kazlauskaitė (28 tšk.) – 13-ą vietas.

Antrą varžybų dieną O. Baleišytė laimėjo 10 km skrečo rungtį, M. Rastauskaitė čia buvo dešimta. 25 km grupinėse lenktynėse dėl taškų O. Baleišytė užėmė antrą vietą (30 tšk.), o trečia buvo M. Rastauskaitė (19 tšk.).

Varžybose dalyvavo Austrijos, Azerbaidžano, Čekijos, Graikijos, Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos ir Lietuvos atstovai.