Marcinkevičius

Lietuvos futbolininkų klubams Italijoje, Izraelyje ir Lenkijoje – nesėkmių vakaras

Du lietuvius savo gretose turintis Balstogės „Jagiellonia“ šeštadienį išvykoje 1:3 nusileido Krokuvos „Wisla“ ekipai. Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas susitikimą pradėjo starto sudėtyje.

Krokuvos ekipai įvarčius pelnė Pawelas Brozekas (21 min.), Patrykas Maleckis (35 min.) ir Rafalis Boguskis (52 min.). „Jagiellonia“ rungtynėms baigiantis rezultatą išlygino. Damianas Szymanskis pasižymėjo netrukus po to, kai „Wisla“ liko žaisti dešimtyje.

F.Černychas aikštėje išbuvo visas 90 minučių, o A.Novikovas buvo pakeistas 57 minutę.

42 taškus turinti „Jagiellonia“ jau 4 taškais atsilieka nuo Lenkijos čempionato lyderės Gdansko „Lechia“ vienuolikės. „Wisla“ su 31 tašku žengia 7 pozicijoje.

Nesėkmę aukščiausioje Izraelio lygoje patyrė ir kiti du Lietuvos rinktinės žaidėjai – Emilijus Zubas bei Nerijus Valskis. Jų atstovaujamas Tel Avivo „Bnei Yehuda“ miesto derbyje 0:2 nusileido „Maccabi“ ekipai.

Įvarčius pelnė Barakas Itzhaki (10 min.) ir Vidaras Ornas Kjartanssonas (92 min.).

Per 24 turus „Bnei Yehuda“ ekipai pavyko surinkti 21 tašką – tai 11 vieta iš 14 komandų. 50 taškų turinti „Maccabi“ yra antra.

Vykintas Slivka pirmąkart pateko į „Ascoli“ startinę sudėtį, tačiau Italijos „Serie B“ pirmenybėse lietuvio komanda patyrę skaudžią nesėkmę.

„Ascoli“ namuose net 2:4 pralaimėjo „Pisa“ vienuolikei, kuri per 26 rungtynes iki tol buvo pelniusi vos 11 įvarčių. „Ascoli“ į priekį išsiveržė jau 3 rungtynių minutę, tačiau po pirmojo kėlinio svečiai jau buvo priekyje 3:1.

Įvarčius „Pisa“ ekipai pelnė Gaetano Masucci (26 ir 43 min.), Daniele Mannini (37 min ir Federico Angiulli (64 min.). „Ascoli“ gretose pasižymėjo Andrea Favilli (3 min.) ir Daniele Cacia (48 min.).

V.Slivka buvo pakeistas 75 mačo minutę, kai „Ascoli“ treneris išnaudojo paskutinį keitimą. Lietuvis vietą aikštėje užleido saugui Tommaso Bianchi.

„Ascoli“ su 33 taškais užima 13 vietą, „Pisa“ su 31 tašku pakilo į 15 poziciją.