Parama dėkojame

Triuškinimai tęsiasi: Italijos pergalė pažymėta angoliečio išvarymu

Pasaulio čempionate ilginamas rungtynių be intrigos sąrašas. Antrosiose D grupės rungtynėse Italija 92:61 (25:11, 19:10, 26:21, 22:19) susitvarkė su Angola, kuri rungtynes baigė be vieno žaidėjo.

Jau pirmajame kėlinyje italai šovė į priekį ir po pirmųjų 10-ties minučių pirmavo 25:11. Per didžiąją pertrauką komandas skyrė jau 23 taškai.

Antrajame kėlinyje gražiu dėjimu pasižymėjo Danilo Gallinari, kuris pašokdino varžovą, prasiveržė iki krepšio ir netrukdamas dėjo iš viršaus.

Angolos atstovas Leonelis Paulo nesusitvarkė su emocijomis ir galva smūgiavo Alessandro Gentilei į veidą po to, kai italas jį pastūmė.

L.Paulo buvo išvarytas į rūbinę, o A.Gentile nubaustas technine pražanga.

Italai sėkmingai atakavo krepšį: pataikė 58 proc. dvitaškių (21/36) ir 40 proc tritaškių (12/30).

Angolos krepšininkai dvitaškius metė 49 proc. (23/47), tritaškius – 11 proc. (2/18) taiklumu.

Italijos rinktinei tai buvo antra pergalė per dvejas rungtynes, Angolai – antras pralaimėjimas.

Italija: M.Belinelli 17, J.Brooksas (11 atk. kam.) ir D.Hackettas po 11.

Angola: Y.Moreira 15 (8 atk. kam.), L.Paulo 12, C.Morais 10.